fbpx
Z dílny 3D FOX

Staňte se králem, či královnou vlastního hradu

VLOŽIL:
Určitě každý z nás chtěl jako dítě vlastnit svůj hrad s nedobytnými hradbami, obrovským nádvořím, či padacím mostem. Nyní se Vám tento sen může splnit díky společnosti 3D FOX a technologii 3D tisku. Ta již několik měsíců vytváří vlastní stavebnici rozsáhlého hradu, kde nebudou chybět žádné části, které opravdový hrad potřebuje. V základu bude k dispozici několik částí opevnění … Přečíst příspěvek Staňte se králem, či královnou vlastního hradu
single-image

Určitě každý z nás chtěl jako dítě vlastnit svůj hrad s nedobytnými hradbami, obrovským nádvořím, či padacím mostem. Nyní se Vám tento sen může splnit díky společnosti 3D FOX a technologii 3D tisku. Ta již několik měsíců vytváří vlastní stavebnici rozsáhlého hradu, kde nebudou chybět žádné části, které opravdový hrad potřebuje.

V základu bude k dispozici několik částí opevnění s hradbami, věží a bránou, ale tím možnost rozšíření vlastního hradu nekončí. Postupně se budou přidávat další a další části, ať se jedná o padací most, různé druhy věží, či zvonice. Každý si najde tu část hradu, která dotvoří osobitý styl každého stavitele, ať je malý či velký.  Samozřejmě záleží na Vás, jaké barevné kombinace zvolíte.

Všechny komponenty jsou vytvořeny pomocí 3D tiskárny, díky které je možné stále doplňovat a jednoduše upravovat části. Pouze hradem to ale nekončí! Postupně si každý z Vás bude moci k hradu postavit i vesničku či podhradí, ve které nebude chybět například i kostel s opravdovou zvonicí s integrovaným zvukovým modulem, do kterého si sami budete moci nahrát zvuk zvonění zvonů, čímž se kostel stane plnohodnotný. Další možností, jak si celou stavebnici vyšperkovat k dokonalosti, jsou i svítící LED moduly, ale také i čerpadla pro možnost vytvoření fontány či kašny s vodou, která se stane opravdovou třešničkou na dortu Vašeho království.

Společně se budeme těšit na všechna překrásná království, která vzniknou.

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky