Vítejte ve FOX clubu!

Úvodem nám dovolte představit nový projekt FOX club, jehož cílem je přiblížit Vám naši práci a produkty v čerstvě vzniklé společnosti 3D FOX. Pravidelně Vás budeme zásobovat novinkami a seznamovat s našimi postupy a produkty, na kterých náš tým usilovně pracuje.

Společnost 3D FOX se zaměřuje na práci s 3D technologií tisku, která nabízí širokou škálu možností. Nepracujeme pouze s běžnými plasty, chceme nabídnout co možná nejreálnější podobu výsledného produktu a k tomu je potřeba pracovat s mnohem náročnějšími druhy plastů, které mají nejrůznější vlastnosti – pružné, vysoce odolné, reagující na světlo a spousty dalších.

Kromě zpracování plastů se věnujeme také tisku potravin. Ano, vidíte správně – tisku potravin. Zkuste si představit, že máte chuť na něco, na co doma nemáte ty správné ingredience a zrovna se Vám nechce běžet do obchodu. Stačí zvolit správnou náplň a během pár minut si vytisknout, na co máte chuť – a to pak samozřejmě sníst. V současné době optimalizujeme 3D tisk čokoládových produktů, jakožto první vlaštovku v oblasti 3D tisku potravin.  Na toto téma jsme si pro Vás připravili několik článků, ve kterých Vám blíže tuto technologii představíme.

Zároveň nezapomínáme ani na naše nejmenší, pro ty chystáme tolik oblíbené stavebnice. Každý z nás v mládí jistě stavěl různé osady, pevnosti a hrady. Přesně toto jsme si pro Vás připravili. Nejedná se ale o běžné stavebnice. Opět jde o speciální typ stavebnic vyráběný na našich 3D tiskárnách. K dispozici bude spousta modulů a variant, z čeho si budete moci právě tu svoji vesnici, město či hrad postavit. Opět máme na toto téma připravenou sérii článků, ve kterých budeme postupně odhalovat naše tajemství.

Pro ty z Vás, kteří již 3D tiskárnou disponují nebo ji plánují pořídit, případně se pouze zajímají o technologii 3D tisku více, budeme spouštět propracovaný program nejrůznějších školení, workshopů a akcí pro všechny věkové kategorie s různými typy zaměření, aby si každý z Vás našel přesně to, co bude právě potřebovat.

Jsme teprve na začátku naší cesty, toto je pouze ochutnávka toho nejbližšího, co pro Vás chystáme. Čtěte pravidelně naše články a buďte připraveni na to, až to celé vypukne.

Váš tým 3D FOX