fbpx
Z dílny 3D FOX

FOX BOX

VLOŽIL:

Jistě jste si všimli, že na náš e-shop přibyl nový výrobek – FOX BOX! V tomto krátkém článku se vám ho pokusíme trochu více přiblížit. FOX BOX pro 3D tiskárnu je pomocník, jehož výhody ocení každý tiskař. Jeho hlavní předností je udržování konstantních podmínek po celou dobu tisku. Díky udržení stále teploty a zamezení průvanu … Přečíst příspěvek FOX BOX

single-image

Jistě jste si všimli, že na náš e-shop přibyl nový výrobek – FOX BOX! V tomto krátkém článku se vám ho pokusíme trochu více přiblížit.

FOX BOX pro 3D tiskárnu je pomocník, jehož výhody ocení každý tiskař. Jeho hlavní předností je udržování konstantních podmínek po celou dobu tisku. Díky udržení stále teploty a zamezení průvanu můžete tisknout kvalitnější výrobky s vyšší přesností. Na rozdíl od tisku při pokojové teplotě také klesá riziko odlepení od tiskové podložky. BOX také omezuje zápach, který vzniká při tisku z některých filamentů, zejména ABS a ASA.
FOX BOX rovněž chrání tiskárnu před prachem. Další výhodou, kterou oceníte hlavně při tisku ve večerních hodinách je redukce hluku a přenosu vibrací obzvlášť při použití antivibrační podložky.
Bát se nemusíte ani o estetickou stránku. Díky paletě barev našich FOXTAIL filamentů si
můžete vybrat barevnou variantu, které se bude perfektně hodit do vašeho interiéru.

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky