fbpx
3D tisk jídla

3D tisk čokolády a děti

VLOŽIL:
Pokud si domů pořídíte tiskárnu na čokoládu, nebude asi příliš velkým překvapením, že z ní budou mít největší radost vaše děti. Už od samotného rozbalení krabice a zvídavého „co je to?“, následovaného otázkou „co to dělá?“ po zapojení do sítě. Jakmile ale zjistí, že budete tisknout čokoládu, a že si mohou dokonce vybrat co tisknout (obrázek, … Přečíst příspěvek 3D tisk čokolády a děti
single-image

Pokud si domů pořídíte tiskárnu na čokoládu, nebude asi příliš velkým překvapením, že z ní budou mít největší radost vaše děti. Už od samotného rozbalení krabice a zvídavého „co je to?“, následovaného otázkou „co to dělá?“ po zapojení do sítě. Jakmile ale zjistí, že budete tisknout čokoládu, a že si mohou dokonce vybrat co tisknout (obrázek, písmeno, postavičku, autíčko a další) nadšení dosahuje maxima.

Vybírám objekt a spouštím tlačítko start. Dva páry očí v tichém údivu sledují trysku tiskárny, ze které vychází nitka čokolády a vytváří výsledný obrazec. Po chvilce máme již hotovou základní konturu. Za vydatného skandování „Já chci Eiffelovku!! Já chci Eiffelovku!!“ tak tiskárna pokračuje v dalších vrstvách.

Po dokončení tisku je vhodné dát čokoládu i s tiskovou podložkou na chvilku do ledničky. Stačí pár minut a produkt lze snadno sejmout a přemístit na talířek. Během ochutnávky pak ratolesti zvažují další varianty – duch? auto? srdíčko? otestujeme postupně všechno:)

P.S.: Rád bych připojil obrázek zhotovených výtvorů, bohužel na stole nevydržely ani pár vteřin …:)

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky