fbpx
Kurzy - školení

Jak na 3D tisk?

VLOŽIL:

Jak na 3D tisk, je název kurzu, který připravuje parta FOXích tiskařů. 3D tisk je v dnešní urychlené době stále více v popředí a prostupuje i do běžných domácností. Už se nejedná jen o nedostupné drahé vybavení, které si mohou dovolit jen firmy, ale je dostupné i pro nás, běžné smrtelníky. Kurzy jsou koncipovány v … Přečíst příspěvek Jak na 3D tisk?

single-image

Jak na 3D tisk, je název kurzu, který připravuje parta FOXích tiskařů.

3D tisk je v dnešní urychlené době stále více v popředí a prostupuje i do běžných domácností. Už se nejedná jen o nedostupné drahé vybavení, které si mohou dovolit jen firmy, ale je dostupné i pro nás, běžné smrtelníky.

Kurzy jsou koncipovány v různých kategorií, od základních až po získání velmi pokročilých znalostí. Nebude chybět ani seznámení s 3D tiskem potravin, což je spojeno i s následnou ochutnávkou vytištěných skvostů. V základním kroužku se seznámíte s principem FDM tisku na hobby 3D tiskárnách. Sami si můžete vybrat typ tiskárny, na které se chcete učit. Výběr je velký, od klasických 3D tiskáren Ender 3 Pro, Průša MKS3, Průša MINI, až po možnost být jedni z prvních kdo vyzkouší naprostou novinku vstupující na trh.

Kurz je vhodný pro všechny nadšence jakéhokoliv věku se zájem o 3D tisk a v životě ho ještě neviděli, až po zkušené tiskaře.

Ocení i Ti z Vás, kteří uvažují o koupi vlastní 3D tiskárny, ale váhají a nevědí jaký typ si zakoupit. U nás si budeme moci ověřit výhody jednotlivých značek. K tomu získáte i certifikát o absolvování kurzu.

Navíc poznáte novou partu a nové prostředí. Můžete se i Vy stát v budoucnu součástí 3D FOXe.

Kurz bude probíhat v liščím doupěti 3D FOX Liberec.

Pokud máte zájem o zajímavý kurz a zážitek, tak nás prosím kontaktujte pro nezávaznou nabídku:

E-mail: jan.drahota@3dfox.cz

Mobil: 739 684 070

Tým 3D FOX

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky