fbpx
Kurzy - školení

Jak na stavebnici TECHNIC?

VLOŽIL:

Jak na stavebnice TECHNIC, to je název kurzu, který připravují nadšenci našeho FOX klubu, se zaměřením na technické stavebnice. Tyto stavebnice rozvíjí prostorovou představivost, technické myšlení a motorické schopnosti nejen dětí a mládeže, ale i dospělých. V rámci kurzu nabízíme možnost postavit jak jednodušší stavebnice, které hravě zvládnou děti od 4 let, až po ty … Přečíst příspěvek Jak na stavebnici TECHNIC?

single-image

Jak na stavebnice TECHNIC, to je název kurzu, který připravují nadšenci našeho FOX klubu, se zaměřením na technické stavebnice.

Tyto stavebnice rozvíjí prostorovou představivost, technické myšlení a motorické schopnosti nejen dětí a mládeže, ale i dospělých. V rámci kurzu nabízíme možnost postavit jak jednodušší stavebnice, které hravě zvládnou děti od 4 let, až po ty nejsložitější skládající se z více než 5 tisíc dílků, které zaručeně zabaví i studenty vyšších ročníků. Délky kurzů jsou
přizpůsobeny složitosti stavebnice, tedy potřebnému času na složení.

Před začátkem kurzu si ze zaslaného katalogu vyberete stavebnici, která Vás nejvíce zaujme. To bude nejsložitější část, protože všechny jsou velice zajímavé. Nebojte se, poradíme Vám i s ohledem na věk! Stavebnici složíme společně v rámci kurzu a na konci si složený výtvor odnesete domů. K tomu získáte i certifikát o absolvování kurzu. Navíc poznáte novou partu a nové prostředí.

Kurz bude probíhat v liščím doupěti 3D FOX Liberec.

Pokud máte zájem o tento kurz a zážitek, tak nás prosím kontaktujte pro nezávaznou nabídku na:

E-mail: jan.drahota@3dfox.cz

Mobil: 739 684 070

Tým 3D FOX

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky