fbpx
Kurzy - školení

Jak na elektrokolo?

VLOŽIL:

Jak na elektrokolo, to je název zajímavého kurzu, který připravujeme v našem Fox clubu. Cyklistika ve všech formách se stala v našich končinách velice oblíbeným koníčkem. Elektrocyklistika v současné době zažívá obrovský boom a proto máme pocit, že se tady otvírá zajímavá příležitost a šance v této oblasti něco dokázat. Naším zájmem není bicykly prodávat, … Přečíst příspěvek Jak na elektrokolo?

single-image

Jak na elektrokolo, to je název zajímavého kurzu, který připravujeme v našem Fox clubu.

Cyklistika ve všech formách se stala v našich končinách velice oblíbeným koníčkem. Elektrocyklistika v současné době zažívá obrovský boom a proto máme pocit, že se tady otvírá zajímavá příležitost a šance v této oblasti něco dokázat.
Naším zájmem není bicykly prodávat, ale podporovat jejich vhodné využívání. Elektrokolo není zase tak jednoduchý dopravní prostředek a vyžaduje jisté znalosti a dovednosti, které Vás chceme naučit. Na trhu je spousta značek, typů a variant elektrokol, tak náš program nebude žádným promem některého z výrobců. Kurz bude určen i lidem, kteří nevlastní elektrokolo, ale touží a chtějí si to vyzkoušet a něco se dozvědět. Do prodejny se jim nechce a potřebují nezávazné a nezávislé informace, ale hlavně si na to potřebují sáhnout.

Pokud máte zájem o zajímavý kurz a zážitek, tak nás prosím kontaktujte:

E-mail: jan.denton@3dfox.cz

Mobil: 603 587 926

Na elektrokole se dostanete do míst nepoznaných a nezáleží na roční době a počasí. V plánu máme i společné výlety a výjezdy, kde se můžeme podělit o své zkušenosti a zážitky.

Tým 3D FOX

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky