fbpx
Vše o 3D tisku

Senioři, nebojte se 3D tisku!

VLOŽIL:
3D tisk není novinkou jen pro mladší generace. Široké uplatnění 3D tiskáren nabízí i zajímavé využití pro seniory. V České republice je mnoho seniorů, kteří jsou vášnivými kutily a zahrádkáři. A právě tato nová technologie 3D tisku naskýtá až neuvěřitelné možnosti pro širokou veřejnost, tedy i seniory. Potřebujete například náhradní díl pro svoje oblíbené přístroje? Nebo … Přečíst příspěvek Senioři, nebojte se 3D tisku!
single-image

3D tisk není novinkou jen pro mladší generace. Široké uplatnění 3D tiskáren nabízí i zajímavé využití pro seniory. V České republice je mnoho seniorů, kteří jsou vášnivými kutily a zahrádkáři. A právě tato nová technologie 3D tisku naskýtá až neuvěřitelné možnosti pro širokou veřejnost, tedy i seniory.

Potřebujete například náhradní díl pro svoje oblíbené přístroje? Nebo nějaký zlepšovák či přípravek do Vaší dílny? Je možné, že to, co Vy byste si právě představovali, na trhu nemůžete sehnat. Ale existuje několik celosvětových databází výrobků určených právě pro 3D tisk, kde si stačí jen vybrat v určité kategorii (nářadí, zahrada, auto) a rovnou na 3D tiskárně vytisknout. Nevíte, kde takové databáze hledat? S tím Vám rád pomůže náš tým 3D FOX, ať už formou školení pro širokou veřejnost, nebo formou individuální podpory. Nebojte se nových technologií a přidejte se do našeho FOXCLUBU.

Těšíme se na Vás

3D FOX

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky