fbpx
Odborný 3D tisk

Krásný úsměv s 3D technologií

VLOŽIL:

Rovné zuby jsou snem každého člověka. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, jsou rovnátka. Ortodoncie několik let používala klasická kovová, avšak v několika posledních letech začala vyvíjet rovnátka vytisknutá na 3D tiskárně. Celý proces není nijak složitý a díky speciálnímu softwaru i rychlý a pohodlný. Hlavní myšlenkou je vytvořit většinou několikaměsíční léčbu, kde se postupně pomocí … Přečíst příspěvek Krásný úsměv s 3D technologií

single-image

Rovné zuby jsou snem každého člověka. Nejlepší způsob, jak toho dosáhnout, jsou rovnátka. Ortodoncie několik let používala klasická kovová, avšak v několika posledních letech začala vyvíjet rovnátka vytisknutá na 3D tiskárně.

Celý proces není nijak složitý a díky speciálnímu softwaru i rychlý a pohodlný. Hlavní myšlenkou je vytvořit většinou několikaměsíční léčbu, kde se postupně pomocí několika vytisknutých „neviditelnýchrovnátek zuby srovnají do požadované polohy. Rovnátka se vyrábějí pomocí té nejmodernější 3D technologie a to pod dohledem specialistů, kteří  je po zhotovení posílají až k pacientovi domů. Velkou výhodou je hlavně možnost si rovnátka sundat při jídle a vzhledem k jednoduché výrobě jsou také cenově levnější než kovová fixní rovnátka.

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky