fbpx
Vše o 3D tisku

Děti jako budoucnost

VLOŽIL:
Patříte mezi rodiče, kterým není lhostejná budoucnost a vzdělání vašich dětí? Máme pro vás řešení. Společnost 3D FOX pro vás připravila řadu školících a výukových kurzů, ve kterých se vaše děti naučí nevšedním schopnostem a dovednostem uplatnitelných v jejich dalším vzdělání. O co se vlastně jedná? Jedná se o soubor propracovaných kurzů, do kterých se mohou … Přečíst příspěvek Děti jako budoucnost
single-image

Patříte mezi rodiče, kterým není lhostejná budoucnost a vzdělání vašich dětí? Máme pro vás řešení. Společnost 3D FOX pro vás připravila řadu školících a výukových kurzů, ve kterých se vaše děti naučí nevšedním schopnostem a dovednostem uplatnitelných v jejich dalším vzdělání.

O co se vlastně jedná?

Jedná se o soubor propracovaných kurzů, do kterých se mohou vaše děti zapojit. Součástí těchto kurzů bude práce s počítačem, práce v modelářském softwaru a následně i fyzický 3D tisk modelů, které si vaše děti sami namodelují. Vytištěné modely si samozřejmě mohou odnést s sebou domů a pochlubit se s nimi.

Celý systém je postavený na bázi postupného zdokonalování, kdy začínáte bez předchozích znalostí a postupem času získáváte zkušenosti, díky kterým modelujete a tisknete velmi propracované modely.

Co se mohou vaše děti v kurzech naučit?

Celý systém je postavený na logickém myšlení, samostatnosti, ale zároveň i práce ve skupinách, prostorové představivosti, schopnost reagovat a řešit chyby a mnoho dalších, ale v každém případě je cílem si to pořádně užít. Nejsme škola ani kroužek, jsme volnočasová aktivita, díky které lze získat uplatnitelné schopnosti jak v reálném životě, tak hlavně v dalším studiu, ať už na střední nebo vysoké škole. Nejsme vaše povinnost, jsme váš koníček.

Více o tom, jak budou kurzy probíhat, kde a jak často budou pořádané, přesný harmonogram kurzů a mnoho dalších můžete zjistit na našich webových stránkách.

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky