fbpx
Z dílny 3D FOX

3DFOXSHOP.cz

VLOŽIL:

Nedávno jsme spustili náš e-shop na adrese: www.3dfoxshop.cz! Připravili jsme pro vás rychlé shrnutí našeho e-shopu formou tohoto článku, kde shrneme aktuální a připravovanou nabídku rychle a přehledně: Filamenty – aktuálně u nás můžete objednat filamenty PETG, o jejichž vlastnostech a využití jsme psali v našem článku. Dále připravujeme nabídku filamentů typu PLA a ASA … Přečíst příspěvek 3DFOXSHOP.cz

single-image

Nedávno jsme spustili náš e-shop na adrese: www.3dfoxshop.cz!

Připravili jsme pro vás rychlé shrnutí našeho e-shopu formou tohoto článku, kde shrneme aktuální a připravovanou nabídku rychle a přehledně:

Filamenty – aktuálně u nás můžete objednat filamenty PETG, o jejichž vlastnostech a využití jsme psali v našem článku. Dále připravujeme nabídku filamentů typu PLA a ASA o jejichž zahájení prodeje vás budeme informovat.

FOX box – naše vlastní konstrukce a design boxu pro uložení tiskárny ve vašem pokoji či zaměstnání. Na výběr bude z několika barevných variant, aby si mohl každý vybrat tu svoji barvu.

3D tiskárny – pro zastoupení tiskáren pro začínající a pokročilejší tiskaře brzy spustíme prodej tiskárny Creality ENDER 3 PRO by FOX, kterou jsme lehce vylepšili, aby se vám s ní lépe pracovalo.

Příslušenství – i o tiskárny je potřeba se starat a sem tam použít čistič, kartáček, nůžky a další typy příslušenství, bez kterých se u 3D tisku neobejdete – i toto pro vás připravujeme, abyste mohli lehce pořídit vše na jednom místě.

Sledujte pravidelně náš e-shop, kde průběžně plníme a rozšiřujeme naši nabídku.

 

<img src="https://foxclub.cz/wp-content/uploads/2021/05/BANNER-WEB-3-1.png" alt="img-ads"

Další příspěvky